Güller içinde sohbet edebileceğiniz kaliteli ve nezih bir sohbet ortamı. Yüzlerce insanın tercih ederek insanlarla tanıştığı, arkadaşlık kurduğu sohbet sitesi.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

yandex arama motoru Bilgisayarlara Zaran veren Bir Virüstür,yandex ind


yandex arama motoru Bilgisayarlara Zaran veren Bir Virüstür

yandexson yıllarda Yandex diye bişey çıkardılar..

Çok hızlı arama motoru, en hızlı arama motoru, en kullanışlı arama motoru diye reklamlar yapmaya başladılar..

oysaki Bir grup bilgi sayar korsanının bilgisayarların tümünü ele geçirmek maksadıyla ortaya sunup 2 senedir reklamını yaptıkları bu virüse dikkkat edin..

Virüs olduğunu nasıl  anlaşıldı

sıradan bir arama motoru gibi değil ,Yandexi bilgisayarlara indirmek gerekiyor

oysa Google.com da indirme diye bişey yok

bilgisayarınızdan kaldırmak istediğinizde tek çare format

ayrıca bir web sayfası açtığımızda  sayfanın altında ve  sol tarafında  pornografik reklamlar beliriyor. Çıplak kadın ve erkek resimleri olan reklamlar yayınlanıyor ve hiç kimse evinde yalnız yaamıyor herkesin oğlu kızı torunu karısı kocası var  bu sebeple yandex TÜRK AİLE TOPLUMUNA UYGUN BİR TARAYICI  DEĞİLDİR ve önerilmezToplam 2 Yorumlar
evrim

kesinlikle bir trojan. istekdışı programlarla bile pc ye yapışıyor. program ekle kaldırdan kaldırsan bile periodik zamanlarda kurulumu tekrarlıyor. çözüm olabilecek tavsiye programı kaldırdıktan sonra çalıştıra regedit yazıp üst menüden düzen/bul deyip arama yerine yandex yazıp yandex le ilgili bütün anahtarları silmek. olmaadı format.

Çetin Aydın

Yandex yasal bir virüstür Bulaşmasını istemiyorsanız şunları yapın; chrome içindir, 1.Araç çubuğunun en sağındaki (altalta üç çizgi) ayarlar 2,gelişmiş ayarları göster. 3.Ara bölümündeki 'Arama motorlarını yönet' 4.varsayılan arama motorları 5. Google dışındakilarin onay kutucuklarını işaretleyin ve kaldırın Bunu sık sık tekrarlayın. Faydasını göürrseniz bu önerileri herkese gönderin.

Bir cevap bırakın.